Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Inwestycji

MAWO INVEST sp. z o.o.
Łódź
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
834 dni temu
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków
  • Koordynacja oraz nadzór nad realizacją całych procesów inwestycyjnych
  • Zarządzanie budową wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczych
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
  • Nadzór nad wyceną, kalkulacją i kosztorysowanie robót
  • Weryfikacja jakości pracy podwykonawców
  • Współpraca i udział w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Monitorowanie rynku materiałów i usług budowlanych
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość
  • Bieżąca współpraca z Zamawiającym na każdym etapie realizacji projektu budowlanego
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez Zarząd
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura, budownictwo
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi – mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu ,terminów
  • Wysokie umiejętności managerskie oraz negocjacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów Autocad ,MS Office,Word, Exel itp.
  • Mile widziana znajomość języków obcych w tym j. angielskiego
Oferujemy:
  • Odpowiedzialne stanowisko, które daje realny udział w tworzeniu strategii firmy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę/kontrakt menadżerski
  • Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • Profesjonalny sprzęt służbowy
  • Dla kandydatów z innych miast gwarantujemy komfortowe warunki zakwaterowanie
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Poznaj

M&W INVEST Sp. z o.o.