Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Logistyki i Magazynowania

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.
Olsztyn, Olsztyn, ul. Sprzętowa 2
praca stacjonarna
1132 dni temu

Ogłoszenie numer: 4423263, z dnia 2021-03-30

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Miejsce pracy: Olsztyn, Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania firmy pod względem logistyki magazynowej,
  • projektowanie i uruchamianie nowoczesnych rozwiązań w obszarze logistyki magazynowej,
  • zarządzanie zespołem pracowników łącznie w trzech oddziałach firmy (Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz),
  • optymalizacja procesów logistycznych w całym łańcuchu dostaw,
  • wdrażanie procedur logistycznych
  • efektywna współpraca z innymi działami i osobami w firmie w zakresie kompleksowej obsługi zamówień, doskonalenia standardów i procedur oraz wdrażania i rozwoju systemów informatycznych wspierających procesy logistyczno- magazynowe,
  • nadzór oraz dbałość o efektywność gospodarki magazynowej - poziom i rotacja zapasów,
  • optymalizacja i kontrola kosztów w podległym obszarze,
  • nadzór i odpowiedzialność za budżet działu.

Wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (specjalizacja logistyczna lub ekonomiczna),
  • znajomość rozwiązań informatycznych wspierających pracę magazynu i transportu,
  • znajomość obowiązujących norm i procedur prawnych,
  • umiejętność analizy procesu przepływu towarów, identyfikacji punktów krytycznych, zakłóceń i wdrażania zmian,
  • bardzo dobre zdolności analityczne w tym analiza kosztów, umiejętność oceny efektywności procesów,
  • umiejętność i determinacja we wdrażaniu planów naprawczych,
  • umiejętność zarządzania zmianą bez wsparcia hierarchicznego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na rezultat i osiąganie wyznaczonych celów,
  • mobilność i gotowość do odbywania podróży służbowych, gdy zajdzie taka potrzeba
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • możliwość bezpośredniej współpracy z Zarządem przy podejmowaniu najważniejszych decyzji,
  • wpływ na rozwój obszaru o istotnym znaczeniu dla firmy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, samochód służbowy
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Poznaj

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp. k.

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.