Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Marketingu

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa
dyrektor
praca stacjonarna
917 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Budowanie strategii marketingowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu,
  • Opracowywanie planów marketingowych dla całego portfela produktów i usług Spółki ze szczególnym uwzględnieniem zdalnych kanałów dystrybucji,
  • Zapewnienie spójności komunikacji marketingowej, promocyjnej oraz ocena ich efektywności,
  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, zachowań klientów oraz działań konkurencji w środowisku digital,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i szans rozwoju biznesu,
  • Tworzenie i sprawowanie kontroli nad budżetem prowadzonych projektów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 5 letniego, poparte sukcesami, doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedzy i doświadczenia w zakresie najnowszych trendów i narzędzi digital,
  • Zapewnienia skutecznej i profesjonalnej komunikacji na rynku,
  • Umiejętność testowania wdrażanych rozwiązań oraz analiz ich opłacalności,
  • Silnego nastawienia na realizację celów oraz wytrwałości i konsekwencji,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Doświadczenia w realizacji projektów marketingowych w branży farmaceutycznej/medycznej – dodatkowy atut,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu,
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach,
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu,
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych oraz oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Medicover).