Najnowsze oferty pracy

  • Compensation & Benefits Expert

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Act as lead C&B contact for the EE cluster, operating as a proactive partner for HR Business Partners and business leadership; Manage total reward agenda for the EE employees' group, in line with Regional and Global Reward Policy; Provide expert compensation guidance and...
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Dyrektor ds. Personalnych Kraków
Dyrektor ds. Personalnych i Administracji

IBSS BIOMED S.A.
Kraków
praca stacjonarna
2124 dni temu

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są
innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty,
sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DPA/07/18
ZADANIA:

Dyrektor ds. Personalnych i Administracji odpowiada za całość prac realizowanych w Dziale Personalnym i Administracyjnym, w szczególności za:

  • realizację polityki personalnej
  • nadzór nad pracą podległego personelu
  • wsparcie zarządu w zakresie wszelkich regulacji dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń zgodnie z obowiązującym prawem
  • realizację i wspieranie procesów rekrutacyjnych
  • współtworzenie polityki informacyjnej
  • tworzenie i realizację polityki szkoleń i rozwoju personelu
  • planowanie i realizację budżetu działu personalnego
  • przygotowanie sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • nadzór nad procesami związanymi z rozliczaniem czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń w dokładny i terminowy sposób.
  • fachowe wsparcie kadry menedżerskiej w aspektach dotyczących prawa pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi
  • aktywny udział w budowaniu zaangażowania pracowników oraz zwiększenie efektywności całej organizacji
  • reprezentowanie firmy przed Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy, ZUS, GUS, PFRON i innymi organami administracji państwowej
  • zarządzanie kontraktami z dostawcami usług i zapewnienie, że wszystkie umowy z firmami zewnętrznymi są podpisane i zgodne z wymogami prawa PL
PROFIL KANDYDATA:
  • wykształcenie wyższe preferowane z obszaru kadr i płac
  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę
  • umiejętność syntetyzowania informacji, rekomendowania działań i efektywnego podejmowania decyzji biznesowych.
  • inicjatywa, elastyczność i dobra organizacja pracy.
  • umiejętności budowania relacji z podwładnymi i współpracownikami
OFERUJEMY:
  • stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie
  • ciekawe wyzwania i cele do realizacji
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów i samorealizacji
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna, al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IOD: daneosobowe@biomed.pl