Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor ds. Realizacji Projektów Budowlanych

Rutkowski Development Sp. J.

Ełk

85 dni temu

Ogłoszenie numer: 1935496, z dnia 2018-03-28

Firma Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, realizująca od ponad 25 lat innowacyjne projekty budowlane, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Ełk

Opis stanowiska

  • Zapewnienie realizacji projektów, odpowiedzialność za obszar województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, podlaskiego,
  • Przygotowanie budżetów inwestycji, optymalizacja kosztów,
  • Nadzór i uczestnictwo w procesie wyboru i kontraktowania projektantów i wykonawców, oraz analiza i negocjowanie umów,
  • Analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności i w uzasadnionych przypadkach inicjowanie wdrożeń rozwiązań zamiennych,
  • Współtworzenie harmonogramu realizacji inwestycji,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, reprezentowanie Spółki w kontaktach biznesowych,
  • Zarządzanie procesami współpracy z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień w ramach projektów,
  • Zarządzanie pracą podległych pracowników,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i opracowań dla Zarządu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo, architektura,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie przy realizacji budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku: kierownik kontraktu, kierownik budowy lub podobny,
  • Doświadczenie w nadzorze prac budowlanych,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi (uprawnienia do projektowania mile widziane),
  • Umiejętność zarządzania projektem,
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa cywilnego i administracyjnego w zakresie inwestycyjnym,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje budowlane,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział w nietuzinkowych projektach architektonicznych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...
Kierownik Kontraktu Praca Kierownik Kontraktu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1892)
Radom (64)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)