Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor ds. technicznych

TELEKOMUNIKACJA BLIŻEJ Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4680 dni temu

Dynamicznie rozwijający się operator telekomunikacyjny - Telekomunikacja Bliżej sp. z o.o. zatrudni w pełnym wymiarze godzin osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: TB/DT/11/06/27

Zadania:
  • zarządzanie zespołem działu technicznego,
  • nadzór nad działem monitoringu sieci i usług,
  • nadzór procesów zamawiania, modyfikowania i migracji usług,
  • nadzór nad procesem paszportyzacji sieci,
  • sporządzanie raportów i zestawień do członka Zarządu ds. technicznych.
Wymagania:
  • min. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • min. wyższe wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
  • umiejętność kontaktu z klientem,
  • znajomość technologi IP i TDM,
  • znajomość systemu operacyjnego Linux (znajomość narzędzi do diagnozowania sieci IP będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego (np.: MS Excel, OpenOffice),
  • znajomość technologii VoIP będzie dodatkowym atutem (SIP, H323),
  • chęć do nauki,
  • kreatywność,
  • gotowość do wielozadaniowej pracy,
  • odpowiedzialność,
  • podzielność uwagi.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym i pełnym entuzjazmu zespole,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwości doskonalenia zawodowego i rozwoju w dynamicznej, międzynarodowej organizacji.
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)