Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor ds. Zakupów

Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

242 dni temu

Dla naszego Klienta - spółki działającej w obszarze energetyki, szukamy zmotywowanej osoby na stanowisko :

Kraków
Nr ref.: 6487

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami zakupowymi w branży budowlanej, mile widziana wcześniejsza praca w firmie o podobnym zakresie działania
  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub logistyczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz prowadzenie negocjacji umów a także dokumentacji (w tym umów/ kontraktów) - warunek konieczny
  • Wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność realizowania wyznaczonych celów
  • Duża operatywność oraz umiejętność pracy w warunkach stresu
  • Biegła obsługa pakietu Office – zwłaszcza Excel
  • Prawo jazdy kat B

Obowiązki:

  • Kreowanie i wdrażanie strategii zakupowej w tym m.in. tworzenie standardów i procedur związanych z zakupami materiałów i usług
  • Kompleksowe zarządzanie umowami z dostawcami materiałów i usług (w tym ramowymi) m.in. negocjacje handlowe, zawieranie umów, rozliczenia
  • Całościowe monitorowanie procesu zakupów oraz optymalizacja kosztowa
  • Monitorowanie i analizy rynku dostawców, pozyskiwanie nowych dostawców
  • Zarządzanie dostawcami w tym m.in. kwalifikacje i audyty
  • Przygotowywanie i realizacja planów budżetowych
  • Przygotowywanie różnych raportów i analiz zakupowych na potrzeby Zarządu Spółki
  • Zarządzanie Działem Zakupów - w tym nadzór nad pracownikami oraz nad właściwym obiegiem zamówień, dokumentów zakupowych i faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów
  • Całościowe zarządzanie logistyką materiałową - w tym nadzór nad magazynami na budowach
  • Współpraca z innymi Działami w celu pozyskania informacji niezbędnych do planowania, zarządzania i optymalizacji zakupów materiałów i usług

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód)
  • Dużą samodzielność, otwartość na wdrażanie efektywnych rozwiązań
  • Zatrudnienie w polskiej, dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe szkolenia rozwijające kompetencje jak i wiedzę

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Zakupów

Dyrektor ds. Zakupów to osoba, która jest odpowiedzialna za całokształt spraw związanych z dokonywaniem zakupów - surowców/produktów potrzebnych do funkcjonowania przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie standardów i procedur związanych z zakupami, rozpoznanie rynku dostawców produktów i usług, nawiązywanie kontaktów z ...
Dyrektor ds. Zakupów Praca Dyrektor ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (749)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1602)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (100)
Nysa (18)