Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Wrocław
Dyrektor / Dyrektorka Departamentu Sprzedaży i Marketingu

Agencja Rozwoju Innowacji SA
Wrocław
praca stacjonarna
3314 dni temu

Ogłoszenie numer: 665925, z dnia 2015-04-10

Agencja Rozwoju Innowacji S.A. jest firmą świadczącą usługi doradczo-finansowe związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz preferencyjnego finansowania zwrotnego dla przedsiębiorstw.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: DRS

Opis stanowiska

  • Kierowanie pracą Departamentu Sprzedaży i Marketingu
  • Rozwój sieci sprzedaży Spółki
  • Opracowywanie oraz wdrażanie  strategii i planów sprzedaży
  • Wyznaczanie celów sprzedażowych i priorytetów dla zespołu oraz nadzór nad ich realizacją
  • Realizowanie założeń budżetu sprzedaży
  • Kontakt i prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami i analiza rynku
  • Koordynacja działań marketingowo-promocyjnych Spółki
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty usług doradczych oraz  pozyskania finansowania dla sektora MŚP  z funduszy unijnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • 3 lata doświadczenia w sprzedaży
  • 1 rok doświadczenia pracy w obszarze pozyskiwania finansowania dla przedsiębiorstw
  • Doświadczenie w obszarze marketingu
  • Umiejętność motywowania i wsparcia pracowników w działaniu
  • Umiejętność myślenia strategicznego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Konsekwencja w osiąganiu celów
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu
  • Umiejętność negocjowania oraz wystąpień publicznych
  • Udokumentowane i poparte sukcesami min. dwuletnie  doświadczenie w sprzedaży usług doradczych związanych pozyskiwaniem funduszy UE  będzie dodatkowym atutem.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie notowanej na rynku New Connect
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Opcje na akcje jako dodatkowe wynagrodzenie za realizację założonych celów
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy i kształtowaniu jej wizerunku
  • Dużą samodzielność działania