Dyrektor Działu Proteomiki

Hays Poland

Gdańsk

827 dni temu

Dyrektor Działu Proteomiki
Gdańsk
Dyrektor Działu Proteomiki
Gdańsk
Nr Ref.: 1043499

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dyrektor Działu Proteomiki Dla naszego Klienta, firmy badawczo-rozwojowej dostarczającej kompleksowych usług z obszaru biotechnologii, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Działu Proteomiki.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego biotechnologicznego bądź pokrewnego (doktorat będzie traktowany jako atut), doświadczenia w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem oraz szerokiej wiedzy z zakresu proteomiki. Znajomość międzynarodowego rynku białek będzie dodatkowym atutem.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało między innymi: współokreślanie strategii rozwoju Działu Proteomiki, zarządzanie podległym personelem, kontakt z kluczowymi klientami, pozyskiwanie środków finansowych(fundusze unijne, VC) oraz terminowa realizacja zleceń.

 Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w ciekawym środowisku oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Dyrektor Medyczny

Dyrektor medyczny jest osobą, która sprawuje fachowy, merytoryczny nadzór nad ogółem działalności firmy farmaceutycznej. To właśnie dyrektor medyczny koordynuje i kontroluje proces badań klinicznych i laboratoryjnych, a więc bezpośrednio przewodniczy pracy specjalistów ds. badań klinicznych i laboratoryjnych. Dyrektor jako najbardziej doświadczony w tej materii, opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające ...
Dyrektor Medyczny Praca Dyrektor Medyczny

Rekrutują z Praca.pl