Dyrektor Działu Zakupów

EPCM Executive Search

Poznań i okolice

6 dni temu

Międzynarodowa spółka produkcyjna poszukuje Dyrektora Działu Zakupów. Dana osoba będzie odpowiedzialna za wdrażanie polityki zakupowej Spółki, realizowanie polityki współpracy z dostawcami oraz budowanie, zarządzanie i rozwijanie relacji biznesowych z kluczowymi dostawcami firmy.

Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju.

Miejsce pracy: Poznań i okolice
Zadania:
  • Odpowiedzialność za tworzenie oraz realizację polityki zakupowej spółki;
  • Zarządzanie portfelem dostawców;
  • Analiza i negocjowanie warunków współpracy z klientami oraz dostawcami;
  • Analiza rynku dostawców oraz trendów rozwoju w powierzonym obszarze;
  • Optymalizacja kosztów zakupowych;
  • Monitorowanie procesów zakupowych, w celu zapobiegania nieprawidłowościom w procesach logistycznych;
  • Planowanie, terminowa realizacja i zakup materiałów i surowców do produkcji;
  • Zarządzanie zespołem, efektywne motywowanie, angażowanie i wyznaczanie celów pracownikom.
Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Min. 5 letnie doświadczenie w dziale zakupów w przemyśle (stal, pneumatyka etc.);
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: logistyczne/ ekonomiczne/ techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Umiejętności strategicznego myślenia;
  • Zdolności analityczne.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie produkcyjnej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Zakupów
Dyrektor ds. Zakupów to osoba, która jest odpowiedzialna za całokształt spraw związanych z dokonywaniem zakupów - surowców/produktów potrzebnych do funkcjonowania przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie standardów i procedur związanych z zakupami, rozpoznanie rynku dostawców produktów i usług, nawiązywanie kontaktów z ...
Praca Dyrektor ds. Zakupów