Dyrektor Działu Zakupów

PESA MIŃSK MAZOWIECKI SPÓŁKA AKCYJNA
Mińsk Mazowiecki
10 000 - 13 000 zł brutto/mies.
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
dziś wygasa8 dni temu

PESA Mińsk Mazowiecki Spółka Akcyjna to polska firma zajmująca się budową, unowocześnianiem, naprawą i utrzymaniem taboru szynowego, która w roku 2022 obchodziła 70. rocznicę powstania. Od 2008 roku jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PESA, której liderem jest czołowy europejski producent taboru szynowego. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników, którzy dołącza do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, zarządzanie
  • minimum 3-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania procesami przyjęcia, składowania i inwentaryzacji materiałów
  • znajomość programów magazynowych i zasad zarządzania gospodarką magazynową
  • wysokie kompetencje menedżerskie
  • biegła obsługa komputera
  • umiejętność pracy pod presją czasu, wysokie zdolności analityczne, innowacyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:
  • tworzenie strategii logistycznych
  • przygotowywanie budżetu w części dotyczącej kosztów logistyki
  • tworzenie długoterminowych planów zakupowych
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do optymalizacji procesów zaopatrzenia
  • zarządzanie kosztami logistycznymi (dostaw towarów, magazynowania itp.)
  • poszukiwanie nowych dostawców, dokonywanie wyboru
  • negocjowanie warunków współpracy z nowymi i dotychczasowymi dostawcami
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami strategicznymi w ww. zakresie
  • tworzenie planów i koordynowanie terminów dostaw towarów
  • zapewnianie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie poziomu zapasów
  • sporządzanie odpowiednich raportów, zestawień oraz prezentacji ilościowych i jakościowych dotyczących realizacji KPI na potrzeby Zarządu
  • współpraca z innymi działami firmy przy opracowaniu i maksymalizacji systemów logistycznych
  • odpowiedzialność za pracę zespołu działu Zaopatrzenia i jej wyniki,
Co oferujemy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • dofinansowanie do wczasów
  • kursy i szkolenia
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

PESA Mińsk Mazowiecki Spółka Akcyjna to polska firma zajmująca się budową, unowocześnianiem, naprawą i utrzymaniem taboru szynowego, która w roku 2022 obchodziła 70 rocznicę powstania. Od 2008 roku jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PESA, której liderem jest czołowy europejski producent taboru szynowego.

Podobne oferty

  • Dyrektor Działu Zakupów

    Praca.pl Sp. z o.o.   Mińsk Mazowiecki    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: tworzenie strategii logistycznych, w tym przygotowywanie budżetu i długoterminowych planów zakupowych; optymalizowanie procesów zaopatrzenia; zarządzanie kosztami logistycznymi; poszukiwanie nowych dostawców, w tym omawianie warunków współpracy; zapewnianie ciągłości...