Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Działu Zakupów

    Praca.pl Sp. z o.o.   Mińsk Mazowiecki    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: tworzenie strategii logistycznych, w tym przygotowywanie budżetu i długoterminowych planów zakupowych; optymalizowanie procesów zaopatrzenia; zarządzanie kosztami logistycznymi; poszukiwanie nowych dostawców, w tym omawianie warunków współpracy; zapewnianie ciągłości...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Dyrektor ds. Zakupów Wrocław
Dyrektor Działu Zarządzania Produktami

NEONET SA
Wrocław
praca stacjonarna
2558 dni temu

W związku ze stałym  rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • zarządzanie strategią zakupową spółki w zakresie wyboru asortymentu, trendów rynkowych, popytu, cyklu życia produktu i zapasów
  • identyfikacja towarów i usług nastawionych na realizację potrzeb Klienta w różnych kanałach dystrybucji

  • opracowywanie i realizacja kompleksowej strategii sprzedaży oraz całościowe zarządzanie działem w celu maksymalizacji zysku i sprzedaży

  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży

  • negocjowanie umów i kontraktów handlowych z dostawcami i kontrahentami

  • tworzenie i nadzór nad budżetem

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale zakupów lub w dziale handlowym

  • mile widziane doświadczenie w branży RTV/AGD/IT

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość zasad category management

  • wysoki poziom umiejętności analitycznych

  • znajomość języka angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • realne możliwości kształtowania biznesu, dużą decyzyjność i dynamikę pracy na poziomie strategicznym i operacyjnym

  • możliwość wdrażania projektów biznesowych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o mocnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet benefitów obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULISPORT

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE.
INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.