Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor Finansowy - Główny Księgowy

Netmedia Spółka Akcyjna
Warszawa
praca stacjonarna
6165 dni temu

Ogłoszenie numer: 31059, z dnia 2007-07-05

NETMEDIA S.A. jest spółką giełdową z segmentu nowych technologii, specjalizującą się w nowatorskich systemach informatycznych oraz szeroko pojętym e-commerce. Nieruchomości, usługi turystyczne oraz usługi finansowe. Podstawą działania jest sieć Internet.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Organizacja pracy księgowości Tworzenie i korekta sprawozdań finansowych. Wszelkie działania księgowe i administracja finansami spółki. Inne właściwe dla stanowiska.

Wymagania

Wyższe wykształcenie kierunkowe; Doświadczenie zawodowe; Mile widziane doświadczenie w sprawozdawczości giełdowej; Certyfikat Min. Finansów; Znajomośc ustaw o podatkach , rachunkowości, Mile widziana znajomość kodeksu spółek handlowych; Znajomośc zagadnień z dziedziny płac i kadr; Znajomość MSR;

Oferujemy

Praca w młodym ambitnym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Inne do ustalenia