Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Handlowy

Eurosnack Sp. z o.o.
Świętochłowice
praca stacjonarna
6322 dni temu

Ogłoszenie numer: 25579, z dnia 2007-01-08

Wiodący Producent Słonych Przekąsek www.eurosnack.pl

Miejsce pracy: Świętochłowice

Opis stanowiska

Głównymi zadaniami operacyjnymi Dyrektora Handlowego na rok 2007 będą: • Osiągnięcie wzrostu sprzedaży poprzez wejście na nowe zagraniczne rynki i intensyfikację sprzedaży na rynku krajowym. • Zbudowanie efektywnej struktury sprzedaży opartej na profesjonalnym zespole handlowym. • Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych w obszarze sprzedaży, logistyki, marketingu. • Wykorzystanie szans tkwiących w obszarze zakupów w celu obniżenia kosztów wytwarzania. • Nakreślenie głównych kierunków rozwojowych spółki.

Wymagania

• Nasz idealny kandydat to doświadczony menedżer sprzedaży, który osiągnął ponadprzeciętne sukcesy w zarządzaniu i reorganizowaniu działów handlowych. • Szukamy charyzmatycznego przywódcy, posiadającego ponadprzeciętną energię życiową, potrafiącego motywować siebie i współpracowników do wytężonej pracy. • Jednocześnie oczekujemy kompleksowego przygotowania biznesowego z obszaru zarządzania i sprzedaży oraz doskonałego wykształcenia teoretycznego.

Oferujemy

Niniejsza oferta jest ekskluzywną propozycją umożliwiającą zatrudnionemu menedżerowi osiągnięcie ponadprzeciętnego sukcesu. Spółka zapewnia konkurencyjny pakiet wynagrodzeń oparty o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski.