Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Inwestycji Finansowych Warszawa
Dyrektor inwestycyjny ds. finansowania transakcji strukturyzowanych

mBank S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1456 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/033/0420

Główne zadania:

  • realizacja projektów z obszaru structured i mezzanine finance
  • pozyskiwanie nowych klientów do transakcji strukturyzowanych i mezzanine finance
  • aktywizacja działań cross-sellingowych w ramach Grupy mBanku
  • przygotowywanie i prezentowanie oferty banku w zakresie structured i mezzanine finance w oparciu o zidentyfikowane potrzeby klientów
  • koordynacja pracy zespołu projektowego
  • organizacja procesu kredytowego, w tym:
    - współpraca z analitykiem ds. transakcji w zakresie przygotowania raportów i dokumentów niezbędnych do podjęcia decyzji kredytowej
    - uzgodnienie warunków transakcji z doradcami ds. ryzyka kredytowego
    - prezentacja transakcji na komitecie kredytowym
    - wybór doradców prawnych, technicznych itd.
    - negocjacje dokumentacji
    - koordynacja procesu wypłaty
  • ocena ilościowa i jakościowa transakcji oraz ocena zabezpieczenia transakcji we współpracy z analitykiem
  • budowanie i rozwijanie relacji z klientami zapewniającymi korzystną dla obu stron współpracę w zakresie działania Banku
  • koordynacja prac zespołu w zakresie monitoringu zaangażowania

Oczekiwania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w roli dyrektora inwestycyjnego lub project managera w bankowości, funduszu inwestycyjnym lub firmie doradczej
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z funduszami private equity
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziany certyfikat CFA
  • wykształcenie wyższe w obszarze bankowości i finansów lub kierunków pokrewnych
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi

Zapraszamy do aplikowania osoby dynamiczne, z bardzo dobrymi umiejętnościami współpracy i dyspozycyjne.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego w strukturach dynamicznie rozwijającego się i innowacyjnego Departamentu Finansowania Strukturalnego i Mezzanine
  • możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach, zespole bardzo aktywnym i inspirującym
  • atrakcyjny pakiet benefitów płacowych oraz pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bezpłatny dostęp do platformy Linkedin Learning, Legimi, dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego i świąt)