Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor zarządzający

    LLC EXMAX   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Organizacja pracy oddziału: zatrudnianie pracowników, kontrola i prowadzenie obiegu dokumentów, współpraca z księgowością i rozwiązywanie bieżących zadań. Organizacja logistyki z Korei do Polski, odprawa celna kosmetyków, rejestracja na portalu CPNP; Poszerzenie bazy klientów w całej...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor logistyki

Sedlak & Sedlak
Skawina
praca stacjonarna
3642 dni temu

Naszym Klientem jest Grupa Ferro - jeden z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. W kwietniu 2010 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa dynamicznie rozwija się na rynkach zagranicznych. W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina
Nr ref.: 23/14
Zadania:
  • opracowywanie i realizacja strategii zarządzania logistyką w firmie
  • kontrola kosztów i jakości pracy podległych działów
  • opracowanie i realizacja budżetów rocznych
  • kształtowanie i wdrażanie polityki zakupów
  • negocjowanieoraz utrzymywanie długoterminowych relacji z dostawcami
  • optymalizacja poziomu zakupów oraz kontrola stanu magazynu
  • kształtowanie i wdrażanie polityki spedycyjnej
  • negocjowanie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z przewoźnikami
  • zarządzanie magazynem materiałów oraz wyrobów gotowych
  • kształtowanie i realizacja polityki planowania produkcji
  • koordynowanie pracy podległych pracowników
Wymagania:
  • minimum 8 lat doświadczenia w pracy w obszarze logistyki, spedycji lub zakupów
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki, spedycji oraz zakupów
  • umiejętność planowania i realizacji budżetu
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych działów
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.