Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Placówki / Rynku

    Bank Pocztowy S.A.   Toruń    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Twój zakres obowiązków zarządzanie Zespołem i realizacja planów sprzedażowych podległej Placówki i Rynku; planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności Placówki i Rynku; inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedażową, w tym dobór odpowiednich narzędzi i metod;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Banku Warszawa
Dyrektor Makroregionalnego Centrum Korporacyjnego

Bank Pekao SA
Warszawa
praca stacjonarna
1912 dni temu

Makroregion Północno - Wschodni

Pion Bankowości Korporacyjnej, Rynków i Bankowości Inwestycyjnej

Miejsce pracy: Warszawa
Nr oferty: Cen/2019/23
Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Zarządzanie Centrami Korporacyjnymi w Makroregionie Północno - Wschodnim
  • Budowa i realizacja strategii sprzedaży w podległym Makroregionie
  • Nawiązywanie relacji biznesowych i ich rozwój
    z najważniejszymi Klientami w Regionie
  • Maksymalizacja zwrotu z relacji biznesowych
  • Wyznaczanie celów i monitoring realizacji planów sprzedaży
  • Przeprowadzanie działań marketingowych
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami i współpracownikami
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu wiedzy podległych pracowników
  • Motywowanie i wspieranie pracowników w rozwoju ich kompetencji

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w instytucji finansowej
  • Dobra znajomość rynku lokalnego (Klienci Korporacyjni)
  • Wysokie zorientowanie na realizację celów sprzedażowych i cross-sell
  • Znajomość analizy finansowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego

* Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym."

Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@pekao.com.pl w tytule maila wpisując "wycofanie zgody". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody

Administratorem danych jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 (dalej również jako "Bank").

Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych niż powyższy, prosimy o dopisanie dodatkowych klauzul. Klauzule te oraz szczegółowe informacje o Banku PEKAO S.A dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod linkiem: