Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor / Menadżer Wykonawczy

Fundacji „Zurich Berlin Warsaw”
Warszawa
praca stacjonarna
2004 dni temu

Ogłoszenie numer: 2101164, z dnia 2018-10-23

www.zbwc.org.pl

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. jest nowoczesną spółką doradczą, która kompleksowo połączyła usługi doradztwa biznesowego w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi oferowanymi przez banki, towarzystwa leasingowe i ubezpieczeniowe.

Jako jedyna spółka doradcza ZBWC posiada znak jakości „Laur Eksperta 2017/2018”.

Obecnie Zespół ZBWC do nowo powołanej Fundacji „Zurich Berlin Warsaw” poszukuje osób do współpracy na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (umowa zlecenie) potem w zależności od sytuacji umowa o pracę

Główne zadania:
  • organizacja wydarzeń,
  • planowanie i prowadzenie spotkań,
  • pozyskiwanie kontrahentów do współpracy,
  • pozyskiwanie potencjalnych wspierających fundację

Wymagania

  • osoba dobrze zorganizowana, mobilna

Oferujemy

  • dodatki do wynagrodzenia
  • premie kwartalne

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN Brutto