Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej

Fundacja Primus
Warszawa
praca stacjonarna
5428 dni temu

Ogłoszenie numer: 70371, z dnia 2009-07-21

www.primus.com.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

    Dyrektor niepublicznej szkoły podstawowej.

Wymagania

  • posiadanie stopnia nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego
    • ukończone studia wyższe magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczne;
    • ukończone studia wyższe lub podyplomowe z zakresu zarządzania lub zarządzania oświatą;
    • posiadanie co najmniej pięcioletniego stażu pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub nauczyciela akademickiego;
  • osobowość lidera ,pasję i entuzjazm;
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku edukacyjnego;
  • umiejętność planowania i realizacji budżetu;
  • znajomość języków obcych.

Oferujemy

  • ciekawą pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.