Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Zespołu Kontraktów Warszawa
Dyrektor obszaru centralnego - instalacje elektryczne

NES Global Talent
Warszawa
dyrektor
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
1038 dni temu

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest jedna z czołowych firm instalacyjnych w Polsce.

W celu stworzenia nowego oddziału, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Stworzenie oraz rozwój nowego oddziału firmy instalacyjnej, zajmującej się instalacjami elektrycznymi
  • Pozyskiwanie kontraktów na instalacje (obiekty kubaturowe oraz przemysłowe),
  • Weryfikacja merytoryczna i finansowa ofert do klienta
  • Przygotowanie harmonogramów, metodologii i planowanie robót
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora oddziału /kierownika projektu / Przedstawiciela wykonawcy lub równoważnym na projektach obejmujących instalacje elektryczne na budownictwie kubaturowym/przemysłowym
  • Doskonała znajomość branży instalacji elektrycznych w Polsce; wiedza o toczących się inwestycjach oraz przetargach
  • Komunikatywność, cechy przywódcze
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w dużej, cenionej organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Inne benefity

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja