Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Obszaru Detalicznego

ING Bank Śląski S.A.
Stargard
praca stacjonarna
1877 dni temu
Miejsce pracy: Stargard
Nr ref.: AD/DOD/2019
Zakres obowiązków:
  • Budowanie pozytywnego wizerunku banku poprzez dbałość o najwyższą jakość obsługi klientów
  • Realizacja strategii banku w podległym obszarze
  • Dbałość o satysfakcję klientów (m.in. obsługa trudnych klientów, dbałość o prawidłowość i terminowość procesu reklamacyjnego)
  • Odpowiedzialność za rozwój kompetencji i umiejętności pracowników
  • Zarządzanie rozproszonym zespołem doradców w podległym obszarze
  • Budowanie zaangażowania pracowników poprzez otwartą i efektywną komunikację w obszarze
  • Odpowiedzialność za realizację zadań sprzedażowych, jakościowych i efektywnościowych
  • Współpraca i utrzymanie relacji z innymi liniami biznesowymi
  • Nadzór nad czynnościami operacyjnymi
Wymagania:
  • Wysoka orientacja na potrzeby klienta potwierdzona kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość oferty produktowej i usługowej banków w ramach segmentu detalicznego oraz znajomość lokalnego rynku
  • Wysokie kompetencje przywódcze
  • Konsekwencja w realizacji celów biznesowych
  • Inicjatywa i wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celu
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i otwartość
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy