Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor ds. Produkcji Poznań
Dyrektor produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (Wytwórni Mas Bitumicznych)

NES Global Talent
Poznań
dyrektor
umowa o pracę
praca stacjonarna
505 dni temu

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przygotowaniem produkcji (zamówienia i logistyka dostaw materiałów do  produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (MMA): kruszywa, asfalty, materiały pomocnicze itp.),
  • zarządzanie procesem opracowania, akceptacji i wykorzystania receptur do produkcji MMA,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń w wytwórniach mas bitumicznych (WMB),
  • zarządzanie zespołem Kierowników WMB.
  • organizacja procesu produkcyjnego MMA w lokalizacjach: Bydgoszcz, Wrocław, Bogusławice, Koszalin, Gdańsk, Zawiercie,
  • organizacja i nadzór nad procesem badań laboratoryjnych MMA i certyfikacją,
  • zarządzanie logistyką dostaw MMA na budowy z wykorzystaniem transportu własnego i zewnętrznego,
  • Zarządzanie procesem lokalnej organizacji produkcji MMA na budowach:
    - uzyskanie niezbędnych pozwoleń,
    - przygotowanie terenu do pracy WMB, terenów placów składowych, zapewnienie
  •   mediów,
    - organizacja transportu i montażu elementów urządzeń WMB,
    - nadzór nad logistyką dostaw materiałów do WMB oraz dostaw MMA dla budowy,
    - Monitorowanie produkcji, zarządzanie kierownikami wytwórni.
Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym, związanym z produkcją MMA,
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu zgodnym z zakresem obowiązków,
  • znajomość procesów produkcji różnych rodzajów MMA,
  • znajomość współczesnych rozwiązań organizacyjnych, technicznych i materiałowych z  zakresu produkcji MMA,
  • znajomość narzędzi komputerowych: AutoCAD, pakiety biurowe, itd.,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja