Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Produkcji

DOBRA FORMA Sp. z o.o.

Namysłów

201 dni temu

Dobra Forma to firma z 16-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce.

W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje Specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów
ZAKRES ZADAŃ:
  • Kompleksowe zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Działu Produkcji,
  • Zapewnienie jakości oraz przestrzegania procedur na zarządzanym obszarze,
  • Zapewnianie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych i BHP,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców,
  • Opracowywanie oraz wdrażanie usprawnień i rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów oraz zwiększenie jakości i wydajności produkcji,
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego,
  • Bieżąca kontrola i analiza wyników produkcyjnych, w tym minimalizacja strat, codzienna analiza zużyć surowców,
  • Współpraca z osobami kierującymi pozostałymi obszarami w Firmie,
  • Zarządzanie oraz nadzór nad organizacją pracy oraz skuteczne zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym składającym się z około 70 osób,
  • Współudział w budowaniu strategii Firmy.
WYMAGANIA:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym w branży meblarskiej,
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem produkcją oraz jakością,
  • Szeroka wiedza z zakresu produkcji mebli,
  • Znajomość zasad planowania produkcji,
  • Doświadczenie w optymalizacji produkcji,
  • Zorientowanie na nowoczesne metody zarządzania,
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych i umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem i motywowania pracowników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zaistniałe problemy,
  • Znajomość pakietu MS Office i programów typu ERP,
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania i podejmowania decyzji.
MILE WIDZIANE:
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
  • Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@dobraforma.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883". Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Produkcji

Dyrektor produkcji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą odpowiedzialną za kreowanie strategii produkcyjnej przedsiębiorstwa, wyznaczanie kluczowych dla niego celów i kontrolę ich realizacji. Dyrektor analizuje sytuację rynkową i zapotrzebowanie na określone produkty i ustala krótko i średnioterminowe plany produkcyjne, jednocześnie koordynując i nadzorując proces ich realizacji. Osoba obsadzona na tym stanowisku ...
Dyrektor Produkcji Praca Dyrektor Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (51)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2046)
Radom (183)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (82)