Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

ANTAL SP. Z O.O.
Łódź
praca stacjonarna
1697 dni temu
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Naszym Klientem jest producent i dystrybutor profesjonalnych kosmetyków, który aktualnie poszukuje doświadczonego w branży kosmetycznej kandydata na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • strategiczne planowanie rozwoju biznesu w kanałach: B2B, B2C i e-commerce,
  • wprowadzanie nowych marek na rynek,
  • nadzór nad realizacją sprzedaży we wszystkich kanałach,
  • nawiązywanie i rozwój współpracy z dystrybutorami na rynku kosmetycznym,
  • nadzór nad działem marketingu - zwłaszcza w opracowaniu strategii marketingowej oraz planowaniu działań promocyjnych,
  • monitorowanie i badanie rynku, klientów oraz konkurencji w branży kosmetycznej,
  • zarządzanie działem sprzedaży,
  • sporządzanie raportów i zestawień dla zarządu.
Od kandydatów oczekujemy:
  • kilkuletniego, popartego udokumentowanymi sukcesami doświadczenia w zarządzaniu działem sprzedaży w branży kosmetycznej, szczególnie istotne jest doświadczenie w budowaniu struktur sprzedażowych,
  • doświadczenia w pracy zarówno w kanale tradycyjnym, nowoczesnym jak i e-commerce,
  • nastawienia na cel,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • wysokich kompetencji w zakresie: zarządzania zespołem, motywowania i rozwoju pracowników,
  • zdolności analitycznych,
  • kreatywności i stałego poszukiwania nowych rozwiązań.
Nasz Klient oferuje:
  • umowa o pracę,

  • możliwość wpływu na rozwój organizacji na rynku polskim,

  • dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • wiele zawodowych wyzwań,

  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji w organizacji nastawionej na rozwój,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.