Dyrektor Techniczny

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
Warszawa
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
dziś wygasa11 dni temu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. z siedzibą 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, wiodąca polska firma autokarowa świadcząca usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, operator Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia i Hostelu Zachodniego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Odpowiedzialność za jak najbardziej efektywne wykorzystywanie potencjału przewozowego technicznego Spółki,
  • Odpowiedzialność za terminowość, kompletność i racjonalność ekonomiczną ofert składanych w przetargach przewozowo technicznych w których Spółka występuje jako oferent,
  • Nadzór nad prawidłową obsługą podróżnych, punktualnością wykonywanych kursów i kontrolą przestrzegania obowiązujących regulaminów i instrukcji,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przez Spółkę przepisów prawa dotyczących wykonywania przewozów osób, w tym zwłaszcza dotyczących czasu pracy kierowców,
  • Nadzorowanie procesów planowania i organizowania kontroli rewizorskich w autobusach,
  • Odpowiedzialność za prowadzenie sprzedaży bezpośredniej związanej z wynajmem okazjonalnym wykonywanym przez Spółkę,
  • Koordynacja i nadzór nad pracą operatorów sieci komunikacyjnej,
  • Tworzenie zasad odpowiedzialności kierowców za powierzone środki transportu,
  • Opracowanie planów kontroli pracy autobusów w terenie: w tym w zakresie ustalenia właściwej ich eksploatacji przez kierowców,
  • Koordynowanie działań związanych z przyjmowaniem, zwalnianiem i szkoleniem kierowców oraz odpowiedzialność za utrzymanie optymalnej ilości kierowców działalności przewozowej,
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i opiniowanie umów zawieranych przez Spółkę w zakresie utrzymania taboru i gospodarki materiałowej,
  • Odpowiedzialność za zapewnienie gotowości technicznej taboru,
  • Monitoring rynku autobusów, zakupy, sprzedaż i likwidacja środków transportu Spółki,
  • Nadzór nad gospodarką magazynową i zaopatrzeniem Spółki,
  • Organizacja i nadzór nad sprzedażą paliw płynnych dla podmiotów zewnętrznych,
  • Odpowiedzialność za ubezpieczenie środków transportu i nadzór nad prowadzonymi postepowaniami z ubezpieczycielami związanymi z likwidacją szkód komunikacyjnych,
  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe ustalanie zobowiązań publicznoprawnych związanych z posiadaniem i eksploatacją pojazdów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna wiedza z zakresu przewozu i techniki motoryzacyjnej,
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe powyższego zakresu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office; w szczególności Excel, Word,
  • Mobilność i dyspozycyjność,
  • Ważne prawo jazdy kat. B.
Wymagania dodatkowe (mile widziane):
  • Wykształcenie wyższe w obszarze: transport, mechanika, zarządzanie,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,
  • Gotowość do doskonalenia zawodowego,
  • Posiadanie Certyfikatu kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwojową pracę,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie szkoleń,
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania lub prosimy składać osobiście w Dziale Kadr PKS "POLONUS” w Warszawie S.A., Aleje Jerozolimskie 144, pok. 609 (IV piętro).

Spełnienie obowiązku informacyjnego:
Dane osobowe gromadzone przez PKS POLONUS w związku z procesami rekrutacyjnymi są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - „RODO”).
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, pod adresem Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy, pod nr KRS: 0000376721, REGON: 000617166, NIP: 525-000-01-27, Kapitał zakładowy: 9.000.000 zł, wpłacony w całości. PKS POLONUS wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Kontakt z nim jest możliwy w formie elektronicznej, na adres email: iod@pkspolonus.pl. Pełną informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym można znaleźć na www.pkspolonus.pl w zakładce Kariera – Klauzula RODO dla kandydatów do pracy.

Klauzula dot. przetwarzania danych osobowych, którą należy umieścić w CV:
"Dla potrzeb rekrutacji wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę (CV) przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144 zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

A ponadto, jeśli chcą Państwo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby dalszych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS moich danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w którym aktualnie biorę udział. Zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia zgody.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.