Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu (e-commerce) (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
Szczecin, Szczecin, Goleniów, Stargard
praca stacjonarna
1178 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin, Goleniów, Stargard

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie działaniami podległych zespołów (Operacja, HR, Finanse, Aplikacje IT, Infrastruktura IT, Supply Chain)
  • Koordynowanie pracy menadżerów w podległych im zadaniach
  • Projektowanie i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój firmy
  • Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę Klienta i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami Wewnętrznymi
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez cały zakład dla klienta.

WYMAGANIA:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami, w tym 3 lata na stanowisku w branży E-COMMERCE
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wyjątkowe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysokie umiejętności w zakresie współpracy, zarządzania, inspirowania, motywowania oraz rozwoju podległego zespołu
  • Umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, łatwość w prezentowaniu wyników i danych zakładu w języku angielskim.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

·         jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

·         jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.