• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    4 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Produkcji Warszawa
Dyrektor zakładu produkcyjnego - budownictwo modułowe

NES Global Talent
Warszawa
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
992 dni temu

Naszym Klientem jest jedna z czołowych firm budowlanych w Polsce.

W celu stworzenia nowego oddziału, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Uruchomienie nowej linii biznesowej - budownictwo modułowe
  • Nadzór nad montażem linii produkcyjnych oraz rozbudowie hali
  • Uruchomienie fabryki oraz późniejsze zarządzanie zakładem

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora fabryki /kierownika fabryki / lub równorzędnym
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji domów modułowych elementów prefabrykowanych w budownictwie
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziany również język niemiecki
  • Komunikatywność, cechy przywódcze
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, cenionej organizacji
  • Możliwość poprowadzenia strategicznego projektu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Inne benefity

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja