Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

EPCM Executive Search
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1374 dni temu

Spółka deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy poszukuje nowej osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Spółka jest obecnie w fazie ekspansji, a nowa osoba odpowiedzialna będzie przede wszystkim za obszar zakupu nieruchomości oraz przygotowania inwestycji oraz zarządzania projektami i podlegać będzie pod Zarząd.

Na tym stanowisku najlepiej sprawdzą się osoby z doświadczeniem w rozbudowanych strukturach, które chcą wykorzystać swoje doświadczenie w mniejszej ale rozwijającej się spółce utworzonej przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży Nieruchomości.

Oferta kierowana jest do managerów wyższego szczebla, którzy aktywnie włączają się w kierowanie projektami lub zakupu nieruchomości i poszukują możliwości rozwoju na wyższym stanowisku.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
  • Kierowanie działaniami w obszarze poszukiwań nowych gruntów (we współpracy z Zarządem), oceny ich potencjały, stanu prawnego i technicznego, analizy chłonności oraz potencjału, a także wsparcie Zarządu w procesie zakupu nieruchomości;
  • Przygotowywanie gruntów pod nowe inwestycje poprzez zarządzanie procesem uzyskiwania wszelkich decyzji administracyjnych i pozwoleń, koordynacje projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych po nadzór nad zespołem technicznym podczas realizacji (Dział Techniczny oraz GW);
  • Określanie produktu w zależności od lokalizacji, grupy docelowej, uwarunkowań technicznych i prawnych oraz przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej;
  • Przygotowywanie harmonogramów oraz budżetów inwestycji, nadzór nad ich implementacją, a także określenie kamieni milowych i monitorowanie postępów;
  • Wsparcie dla innych uczestników procesów inwestycyjnych;
  • Nadzór na jakością procesów wewnętrznych oraz komunikacji między zespołami i członkami zespołów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w strukturach znaczących spółek deweloperskich, przede wszystkim w obszarze przygotowania inwestycji, realizacji, zakupu gruntów i zarządzania budżetem i harmonogramem inwestycji mieszkaniowych;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za kierowanie projektami deweloperskimi, przede wszystkim w fazie od analizy potencjału nieruchomości, przez zakup po uzyskanie PnB;
  • Wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem;
  • Wysoka etyka pracy, odpowiedzialność za wynik oraz kultura biznesowa.
Oferujemy:
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę lub kontrakt B2B);
  • Atrakcyjne wygrodzenie;
  • Przyjazna atmosferę pracy.