Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna   dziś wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

LSJ HR Group
Szczecin
praca stacjonarna
1259 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby na kluczowe stanowisko zarządcze.

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii firmy i celów biznesowych
  • Zarządzanie podległą strukturą w obszarze zakładu firmy 170 – 180 osób
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Realizacja strategii More Than Tooling – produkt najwyższej jakości, procesowe wsparcie klienta
  • Raportowanie osiąganych wyników do Zarządu spółki
  • Utrzymanie pozycji jednego z liderów na rynku światowym w swojej branży
  • Utrzymanie przewag konkurencyjnych – m.in. jakość produktu, czas dostawy, response-time
  • Optymalizacja EBITDA
  • Zarządzanie i koordynacja projektów i zadań w oparciu o ustaloną strategię
  • Monitoring działań konkurencji, analiza ryzyka otoczenia konkurencyjnego
  • Nadzór, tworzenie, optymalizacja, standaryzacja kluczowych procesów operacyjnych
  • Budowanie systemów raportowania kluczowych KPI’s, nadzorowanie i optymalizacja aktualnych wskaźników
  • Informatyzacja wystandaryzowanych procesów

Wymagania:

  • Minimum  5-letnie doświadczenie w zarządzaniu  zakładem produkcyjnym, najlepiej w firmie metalowej,   w tym minimum 3 lata na stanowisku dyrektora zarządzającego – powyżej 150
  • Doświadczenie w kontaktach z kooperantami zagranicy w języku angielskim
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesu oraz praktyczna znajomość narzędzi i metodologii Lean - mile widziana
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne
  • Orientację na cele oraz na współpracę zespole
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swoje branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy – auto, laptop, telefon
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach firmy, jak i w szkoleniach zewnętrznych.
  • Możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie