Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Audiostacja sp. z o.o. sp.k.
Łomianki
dyrektor
praca stacjonarna
946 dni temu

Ogłoszenie numer: 5513807, z dnia 2021-09-23

Firma zajmuje się importem i dystrybucją sprzętu muzycznego i nagraniowego. Jest jednym z największych i najbardziej znanych dystrybutorów w branży. Stanowisko pracy mieścić się będzie w naszej siedzibie w podwarszawskich Łomiankach. Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce pracy: Łomianki

Nr Ref.: MD21

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za bieżące zarządzanie firmą Audiostacja:

  • Nadzór na całością aktywności firmy
  • Zarządzanie 15-osobową grupą pracowników
  • Realizacja strategicznych planów rozwoju wytyczonych przez Zarząd
  • Raportowanie bezpośrednio do właścicieli firmy

Wymagania

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą na rynku pro-audio / MI
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie i swoboda w nawiązywaniu i podtrzymywaniu biznesowych relacji międzynarodowych
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Bardzo wysoka kultura osobista oraz umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia oraz stopnia realizacji zadań
  • Samochód służbowy
  • Opiekę Medyczną
  • Komfortowe warunki pracy