Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Myślenice
Dyrektor Zarządzający

Elektroplast Sp. z o.o.
Myślenice
praca stacjonarna
5322 dni temu

Ogłoszenie numer: 76819, z dnia 2009-10-09

Firma zarejestrowana jako spółka od 1991 roku, zatrudniająca obecnie ok. 100 osób, zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych branży elektroinstalacyjnej. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Myślenice

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i rozliczanie kadry.
  • Planowanie i projektowanie procesów i systemów działania biura oraz produkcji.
  • Wyznaczanie wspólnie z zarządem kierunków strategicznych, celów oraz oczekiwanych efektów w odniesieniu do działalności podległych działów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Przedsiębiorczość i umiejętność zarządzania zespołem ludzi.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zdolności organizacyjne i kreatywność.
  • Wysoka samodzielność i konsekwencja w działaniu.
  • Dobra znajomość min. jednego języka obcego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia .
  • Autonomię w podejmowaniu decyzji.
  • Możliwość kreowania polityki firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.