Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Dyrektor ds. Produkcji Wrocław
Dyrektor Zarządzania Procesami Produkcji

Impel S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
1337 dni temu

Impel S.A. – jedna ze spółek Grupy Impel, lidera w Polsce w zakresie usług outsourcingowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Organizacja usługowa świadcząca zdywersyfikowane usługi outsourcingowe dla klientów biznesowych poszukuje specjalisty od analizy i optymalizacji procesów produkcyjnych. W ciągu ostatnich 30 lat wykształciły się na rynku sposoby dostarczania usług, np. porządkowo- czystościowych, w lokalizacjach Klienta. Dzisiaj rynek ulega zmianom. Dynamicznie rośnie wycena pracy, spada skłonność pracowników do podejmowania prac prostych, zmniejsza się również, w wyniku przemian demograficznych, ilość osób aktywnych zawodowo. Dostawcy muszą zadać sobie pytania, czy sposób w jaki realizujemy usługę jest najlepszy z możliwych? Czy sekwencja czynności pracownika mogłaby być bardziej optymalna? Jakie normy powinny być wyznaczone dla poszczególnych czynności? Czy dotychczasowe normy odpowiadają dzisiejszym warunkom? Czy w końcu cały proces obsługi Klienta może ulec poprawie?

Osoba na stanowisku Dyrektora ds. Zarządzania Procesami Produkcyjnymi ma zająć się analizą sposób dostarczania usług i proponować zmiany oraz usprawnienia, które dostosują usługę do współczesnych wymagań rynku.

Zadania:
  • zarządzanie procesem produkcji w organizacji usługowej zatrudniających kilkadziesiąt tysięcy pracowników i współpracowników;
  • optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz organizacji pracy, w tym optymalizacja kosztów produkcji;
  • nadzór nad procesami oraz zarządzania ich efektywnością; nadzór nad realizacją założonych celów (w zakresie wydajności, kosztów, planowania produkcji);
  • określanie celów i ustalanie wskaźników (KPI) procesów, pożądanych rezultatów oraz okresowa ocena uzyskanych wyników;
  • wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej;
  • aktywny udział w tworzeniu długoterminowej strategii rozwoju;
  • implementowanie nowoczesnych systemów zarządzania’;
  • organizacja procesu usługowego oraz wdrażanie efektywnych modeli biznesowych wdrażania usług;
  • cyfryzacja i automatyzacja procesów;
  • analiza wdrażanych rozwiązań pod kątem BHP, przygotowywanie niezbędnych instrukcji BHP dla nowych procesów i urządzeń w tym inicjowanie działań celem zapewnienia przestrzegania przepisów BHP i budowanie kultury bezpiecznej prac.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • minimum pięcioletnie doświadczenie w obszarze związanym z inżynierią procesową w firmie produkcyjnej, usługowej;
  • doświadczenie w dokonywaniu zmian procesowych w obszarze produkcji/technologii oraz w optymalizowaniu procesów;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.;
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • dokładność, samodyscyplina oraz punktualność;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy i menadżerski w firmie o ogólnopolskim zasięgu;
  • możliwość współpracy z ekspertami z różnych obszarów Grupy Impel;
  • duża samodzielność działania;
  • możliwość dzielenia się własnymi pomysłami, inicjatywami i wdrażanie ich w życie;
  • dodatkowe benefity (możliwość przystąpienia do programy Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej).
Grupa Impel to:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel SA przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod@auraco.pl

Impel SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118