Dyspozytor Medyczny / Dyspozytorka Medyczna

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

24 godz. temu

Dyspozytor Medyczny / Dyspozytorka Medyczna
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

 • Telefoniczna obsługa wezwań Pacjentów Grupy LUX MED;
 • Kwalifikacja zgłoszeń oraz ich realizacja.
Oczekiwania:
 • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pielęgniarka/-rz, Ratownik Medyczny – min. 3 lata - warunek konieczny;
 • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta;
 • Umiejętność obsługi komputera;
 • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
 • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
 • Wysoka kultura osobista, opanowanie, empatia, orientacja na Klienta.
Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
 • Miłą i przyjazną atmosferę;
 • Pracę na  podstawie umowy cywilno-prawnej w wymiarze min. 120 godz. w miesiącu;
 • Niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 


Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

LUX MED Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Dyspozytor 
Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, ...
Praca Dyspozytor