Dyspozytor Transportu

heban sp. z o.o. sp. komandytowa

Kraków

12 dni temu

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych

i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • planowanie transportu z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania pojazdów i czasu dostawy,
  • sporządzanie dokumentów załadunkowych,
  • reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie,
  • współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doskonała znajomość topografii Krakowa,
  • biegła obsługa komputera,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w pracę i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie - umowa o pracę,
  • realne możliwości rozwoju w ramach organizacji,
  • pracę w ciekawym zespole,
  • dodatki socjalne.
Miejsce pracy:
  • Kraków, ul. Kosocicka 7,
  • łatwy dojazd MPK i samochodem (węzeł Wielicki).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku
prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy; skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heban Sp z.o.o. Sp K. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista Dyspozytor
Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, ...
Praca Specjalista Dyspozytor