Zobacz więcej ofert pracy

Dyspozytor

Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Warszawie
Piaseczno
praca stacjonarna
4834 dni temu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus" w Warszawie spółka akcyjna
Poszukuje pracownika na stanowisko:

Dyspozytor
Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:
  • Opracowywanie i bieżąca aktualizacja dobowej dyspozycji autobusów i kierowców.
  • Dokonywanie weryfikacji dokumentów przewozowych, kart drogowych i tarcz tachografu.
  • Czuwanie nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, kontrola trzeźwości i wyglądu zewnętrznego podległych kierowców.
Wymagania:
  • Wykształcenie przynajmniej średnie (preferowane kierunkowe, logistyka, transport).
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Prace w stabilnej i rozwijające się firmie zajmującej się przewozem osób.
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.