Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Czechowice-Dziedzice
Dyżurny Elektryk, Dyżurny Mechanik

EKS Śląska Sp. z o.o.
Czechowice-Dziedzice
praca stacjonarna
6237 dni temu

Ogłoszenie numer: 30144, z dnia 2007-05-18

Jesteśmy firmą z blisko 80 letnim doświadczeniem w produkcji drutów nawojowych. Należymy do dużego holdingu, jakim jest szwedzka grupa EKS.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska

Zakres czynności: - Usuwanie bieżących awarii - Wykonywanie prac kontrolnych i konserwacyjnych - Wykonywanie prac remontowych podczas planowanych przestojów maszyn - Wykonywanie prac pomocniczych na wydziale produkcyjnym

Wymagania

- Wykształcenie zasadnicze zawodowe (preferowane średnie techniczne): a) Elektryk - kierunek elektryczny - uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 15kV, b) Mechanik - kierunek mechaniczny - uprawnienia spawalnicze, - Doświadczenie w pacy na stanowisku na podobnym stanowisku – min 2 lata - Dyspozycyjność – praca w systemie 3 zmianowym - Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów - Sumienność w wykonywaniu zadań - Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego. - Profesjonalny system szkoleń. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Stabilną pracę w renomowanej firmie.