Dyżurny Ruchu

DB Cargo Polska S.A.

Skawina

1 dzień temu

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Oddziale Kolejowym w Skawinie w obszarze Usług Bocznicowych.
Opis stanowiska:
  • Obsługa nastawni kolejowej
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracą manewrowych na bocznicy
  • Prowadzenie ruchu kolejowego
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej
  • Koordynowanie dostaw z przewoźnikami kolejowymi
Wymagania:
  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko dyżurnego ruchu
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość; orientacja na klienta
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia ustawiacza lub manewrowego
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników,
  • Dobre warunki zatrudnienia,
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci,
  • Pakiet Sportowy OKsystem,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Wczasy pod gruszą

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) za pomocą przycisku

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska