Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dziennikarka / Dziennikarz

netPR.pl sp. z o.o.

Warszawa, Ochota

273 dni temu

Ogłoszenie numer: 1781454, z dnia 2017-09-19

infoWire.pl - multimedialna agencja informacyjna, specjalizująca się w tworzeniu eksperckich materiałów wideo i udostępnianiu ich mediom poszukuje osoby na płatny staż (z możliwością zatrudnienia) na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Ochota

Nr Ref.: 081701

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie informacji
  • analiza tematów biznesowo-marketingowych
  • pisanie autorskich artykułów o różnej tematyce
  • redagowanie tekstów
  • przygotowywanie pytań do wywiadów wideo
  • przeprowadzanie wywiadów z ekspertami przed kamerą

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów zaocznych
  • lekkie pióro i bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
  • pasja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywność, operatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • rodzaj pracy - płatny staż z możliwością zatrudnienia
  • wdrożenie zawodowe
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w multimedialnej agencji informacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1843)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (118)
Nysa (18)