Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz śledczy

HR Support
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
624 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, grupy mediowej będącej właścicielem  popularnych  serwisów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • research oraz realizacja materiałów dziennikarskich w formie tekstowej
  • udział przy produkcjach video
  • wyjazdy służbowe
Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokumentowane doświadczenie w tworzeniu materiałów o zasięgu ogólnopolskim
  • doskonała siatka kontaktów
  • doskonała znajomość języka polskiego
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy w zależności od preferencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwe premie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • możliwość pracy zdalnej