Zobacz więcej ofert pracy

E-commerce Full-stack Developer

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
1521 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Nasz Klient to szybko rozwijająca się szwajcarski dostawca usług outsourcingowych specjalizujący się w usługach informatycznych, finansowych i księgowych. Ich misją jest uwolnienie prawdziwego potencjału międzynarodowych Klientów, aby mogli skupić się na swojej głównej wygranej działalności. Osiągają to poprzez zapewnienie swoim Klientom innowacyjnego wsparcia, które łączy technologię z najlepszymi praktykami branżowymi, podejście zorientowane na rozwiązanie i Klienta oraz elastyczne modele dostawy. Dzięki tym atrybutom są idealnym partnerem dla firm, które chcą przetestować alternatywne modele operacyjne jako punkt wyjścia do outsourcingu. Obecnie do swojego zespołu poszukują specjalisty na stanowisko:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 38510#20020021
Zakres obowiązków:
  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu w Magento2
  • Udział w szeroko zakrojonych globalnych projektach omnichannel
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań - developmentem, testami, wdrożeniem
  • Wsparcie rozwoju, utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności platformy E-commerce dla globalnej marki odzieżowej
  • Eskalacja wyzwań oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Efektywna współpraca z lokalnym oraz zagranicznym zespołem
Wymagania:
  • 2+ doświadczenia w projektach Magento
  • 4+ doświadczenia w pracy z PHP i bazą MySQL
  • Bardzo dobra znajomość Vanilla.js i bibliotek (require, jquery, knockout)
  • Dobra umiejętność poruszania się w systemach UNIX
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT i zagadnień OOP
  • Praktyczna znajomość frameworków PHP (np.: Symfony, Zend, Laravel)
  • Umiejętność pisania wydajnych zapytań SQL
  • Doświadczenie w integracji Magento z systemem ERP
  • Język angielski komunikatywny w mowie, dobry w piśmie (B1/B2)
  • Zaangażowanie w samodzielne debugowanie błędów

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat Developera Magento
  • Znajomość technologii Docker
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Opieka medyczna
  • Karta Sportowa
  • Swoboda i autonomia w pracy
  • Szansę długofalowego rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym
  • Realizację międzynarodowych projektów w dynamicznej i pełnej wyzwań branży retail
  • Możliwość pracy z najbardziej popularnymi technologiami
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118