Ekspert ds. analiz transportowych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Warszawa

87 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/ISR/62/07/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • współudział w opiniowaniu dokumentacji przedprojektowej w zakresie analiz przewozowo-marketingowych,
  • współudział w opracowaniu Opisu Przedmiotu Zamówienia w zakresie analiz przewozowo-marketingowych,
  • wykonywanie wielogałęziowych analiz rynkowych transportu pasażerskiego związanych z rozwojem infrastruktury kolejowej,
  • wykonywanie analiz poprawy dostępu do infrastruktury transportu pasażerskiego i towarowego.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3 lata na stanowiskach związanych z przygotowaniem analiz i studiów systemów transportu zbiorowego, analiz i prognoz przewozowych,
  • doświadczenie w weryfikacji studiów wykonalności dla infrastruktury transportowej w zakresie analiz przewozowo- marketingowych,
  • znajomość metodyki planowania transportu w aglomeracjach,
  • znajomość metodyki prognozowania ruchu pasażerskiego,
  • znajomość funkcjonowania rynku kolejowego,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • umiejętność zarządzania projektami,
  • znajomość aktów prawnych dotyczących transportu,
  • znajomość oprogramowania do prognoz i analiz ruchu VISUM lub innego tego typu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, w tym w zakresie słownictwa branżowego.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

Zarządzamy państwową infrastrukturą kolejową.
Udostępniamy trasy kolejowe dla przewozów pasażerskich i towarowych.
Utrzymujemy i modernizujemy powierzoną nam sieć linii kolejowych z dbałością o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Praca Analityk Biznesowy