Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Ekspert ds projektów UE

Eurochance
Warszawa
praca stacjonarna
5262 dni temu

Ogłoszenie numer: 84356, z dnia 2009-12-21

Eurochance

Eurochance jako skuteczna w swoich działaniach firma doradcza świadczy usługi nie tylko wobec podmiotów, które chcą złożyć wniosek o dofinansowanie ze środków pomocowych Unii Europejskiej, ale również wobec "poszkodowanych", których aplikacje zostały odrzucone przez Instytucje Wdrażające. Zapraszamy na naszą stronę: www.eurochance.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Ekspert ds projektów UE

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa przedsiębiorstw pod względem weryfikacji możliwości pozyskania dofinansowania z UE.
  • prowadzenie spotkań oraz realizacja kontraktów z klientami.
  • prowadzenie profesjonalnych prezentacji dla klientów banków i własnych.
  • realizacja celów sprzedażowych firmy

Wymagania

  • wykszatłcenie minimum wyższe.
  • znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski).
  • doświadczenie minimum 1 rok w branży i w obsłudze klientów.
  • znajomość instrumentów finansowych.
  • bardzo dobra komunikacja interpersonalna. miła aparycja.
  • wiek minimum 28 lat
  • prawo jazdy.

Oferujemy

  • szkolenia,
  • pracę w młodym i prężnie działającym zespole,
  • podstawę i prowizje od pozyskanych Klientów,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód.