Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy

Ekspert ds. roszczeń

Jacobs
Warszawa
praca stacjonarna
1645 dni temu
Location: Warszawa
Nr ref.: BI 0007NF

W związku z nowym projektem związanym z systemem zarządzania ruchem drogowym, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Eksperta ds. roszczeń do zespołu nadzoru inwestorskiego, którzy posiadają co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku ds. roszczeń,  w co najmniej jednym zadaniu (zamówieniu, umowie) o wartości co najmniej 20 mln zł brutto, obejmującym: roboty budowlane infrastruktury liniowej lub dostawy i usługi wdrożeniowe urządzeń informatycznych, teleinformatycznych i telekomunikacyjnych.

Zakres obowiązków
  • rozpatrywanie roszczeń Wykonawcy i przygotowywanie merytorycznego stanowiska w odniesieniu do nich,
  • wsparcie Zamawiającego i Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa w przypadku sporu sądowego między Zamawiającym a Wykonawcą,
  • udział w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju skarg i roszczeń osób trzecich wywołanych relizacją kontraktu przez Wykonawcę
Oferujemy
  • elastyczna forma zatrudnienia (b2b, umowa o pracę - do ustalenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • termin rozpoczęcia: jak najszybciej
  • pracę przy prestiżowym projekcie publicznym
I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.