Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert ds. rozwoju crm

PKO Bank Polski

Warszawa

251 dni temu

Departament Kampanii Bezpośrednich i Kontrolingu Detalicznego

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/172/08/2017

Główne zadania:
• zbieranie i analiza wymagań biznesowych (np. pozyskiwanie nowych źródeł danych wewnętrznych/zewnętrznych, współpraca z zespołami kampanii bezpośrednich, zespołem analitycznym, przygotowywanie koncepcji biznesowo-technicznej)
• mapowanie wymagań biznesowych na wymagania systemów informatycznych (współpraca z IT)
• przygotowywanie i ustalanie koncepcji i architektury rozwiązań
• utrzymanie i rozbudowa modelu danych przy współpracy z IT
• udział w pracach projektowych związanych z rozwojem kanałów zdalnych
• przygotowywanie i rozbudowa diagramów bezpośrednich kampanii sprzedażowych kierowanych do różnych kanałów sprzedaży

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, preferowane - matematyczne, techniczne, ekonomiczne
• umiejętności modelowania danych (modelowanie logiczne - relacyjne, fizyczne)
• doświadczenia w pracy na bardzo dużych zbiorach danych
• doświadczenie w pracy z aplikacjami SASa (np. SAS Customer Intelligence: Campaign + Real-Time-Marketing, SAS Base, SAS Data Integration Studio, SAS Enterprise Guide, SAS Visual Analytics, SAS Visual Statistics)
• doświadczenia w pracy z przynajmniej jedną z baz: ORACLE, TERADATA, DB2, MS SQL SERVER (bardzo dobra znajomość SQL)
• mile widziane doświadczenie w pracy z Hadoop (optymalne ułożenie danych, przetwarzanie rozproszone, HDFS, YARN, Map Reduce, Tez)
• mile widziane  doświadczenie w pracy z aplikacjami Hadoop (Hive, Presto DB, Cassandara itp.)
• mile widziane doświadczenie z pracą z danymi zewnętrznymi (np. internetowymi)
• mile widziana znajomość zagadnień z działaniem procesów ETL
• staranności, dokładności, elastyczności, umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (48)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (798)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1799)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (21)