Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert ds. Sprzedaży Rozwiązań Zintegrowanych

Orange Polska S.A.

Warszawa

2 dni temu

Team Warszawa

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi poprzez dogłębne poznanie specyfiki ich działalności biznesowej,
  • realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności projektów i ich raportowanie
  • rozpoznawanie i kreowanie popytu na nowe innowacyjne rozwiązania ICT umożliwiające poprawę wskaźników finansowych i biznesowych klienta
  • oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT dla klientów biznesowych
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych
  • analiza trendów i rozwiązań rynkowych
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • masz minimum 2 lata popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży aktywnej, najlepiej w branży: telekomunikacja, ICT
  • masz wiedzę techniczną z zakresu rozwiązań Cloud/IT/Telco, technologii LAN/WAN/SDWAN, oraz znasz rozwiązania i produkty Security
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną dzięki czemu potrafisz budować trwałe relacje
  • potrafisz analizować i wyciągać wnioski
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Auto służbowe
  • Kartę sportową bez limitów
  • Internet i telefon bez limitu
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Estera Beniowska

Estera.Beniowska2@orange.com

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie