Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji Warszawa
Ekspert ds. Windykacji w Departamencie Kredytów Zwiększonego Ryzyka

ING Bank Śląski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1731 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AŚ/PR/KL/07/2019

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • aktywne zarządzanie procesami windykacji wierzytelności kredytowych klientów korporacyjnych we współpracy z zewnętrznymi kancelariami prawnymi
  • opracowywanie strategii windykacji oraz rekomendowanie ich do decyzji
  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji
  • przygotowywanie dokumentacji w ramach zarządzanych procesów windykacji
  • kalkulacja odpisów aktualizacyjnych zgodnie z IFRS
  • monitoring zarządzanego portfela
  • współpraca z podmiotami z grupy kapitałowej, organami egzekucyjnymi, syndykami i zarządcami
  • udział w projektach i wspieranie inicjatyw strategicznych związanych z obszarem zarządzania portfelem korporacyjnych wierzytelności nieregularnych
Nasze oczekiwania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze windykacji wierzytelności korporacyjnych w bankowości
  • wykształcenie wyższe z zakresu prawa lub finansów
  • wiedza z zakresu windykacji wierzytelności przysługujących od klientów korporacyjnych – postępowania egzekucyjne, upadłościowe, restrukturyzacyjne
  • znajomość oferty produktowej bankowości korporacyjnej oraz regulacji, którym podlegają banki
  • dobra znajomość języka angielskiego – poziom B1
  • umiejętność pracy pod presją czasu, koordynacji różnych procesów w tym samym czasie
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy