Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert Systemów

Orange Polska S.A.

Warszawa

39 dni temu

Team Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Zapewnienie dostępności infrastruktury IT systemów biznesowych
  • Wsparcie oraz liderowanie eksperckie przy obsłudze i usuwaniu złożonych, wielowarstwowych awarii i incydentów w infrastrukturze środowisk IT
  • Realizację prac wdrożeniowych
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących optymalizacji, rozwoju i wdrożeń systemów
  • Uczestnictwo w procesach: dostarczanie infrastruktury, zarządzanie zmianą, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie incydentami, zarządzanie problemami
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na systemach operacyjnych Windows oraz Linux
  • Masz minimum 2 –letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji zadań administratora (puppet)
  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia z platformami Big Data
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną
  • Jesteś gotowy na pracę w systemie zmianowym (8.00-16.00,14.00-22.00)
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Inżynier Systemu

Inżynier systemów zajmuje się opracowywaniem nowych systemów i sieci informatycznych oraz późniejszym wrażeniem tych rozwiązań u klientów, a także administracją nimi oraz instalacją i modyfikacją baz danych. W zakres obowiązków wchodzi również diagnostyka ewentualnych problemów oraz stałe wsparcie techniczne dla podmiotów korzystających z opracowanych rozwiązań. Osoby na tym stanowisku ...
Inżynier Systemu Praca Inżynier Systemu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (60)
Legnica (116)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (235)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (815)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2006)
Radom (176)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (63)