Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik / Mechanik wózków widłowych

ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.

Wrocław

840 dni temu

Ponad 20 lat temu firma rozszerzyła swoją dzialalność o sprzedaż wózków widłowych. Swoją obecną pozycję na rynku i uznanie kilku tysięcy klientów firma zawdzięcza przede wszystkim jakości oferowanych wyrobów i świadczonych usług. Firma ELEKTROPROGRAM jest autoryzowanym dealerem producenta niemieckich wózków widłowych CLARK oraz włoskich PRAMAC. W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe paletowe ręczne do transportu poziomego oraz samobieżne wózki o napędzie elektrycznym, na olej napędowy (DIESEL) oraz gaz propad-butan (LPG) w wersji standardowej jak również z bogatym wyposażeniem - katalizator spalin, kabina i inne. Dodatkowo dysponujemy szerokim wachlarzem osprzętu specjalistycznego niemieckich firm KAUP, MEYER, AURAMO oraz CASCADE. Proponujemy ogumienie- szeroką game opon przemysłowych marki SOLIDEAL oraz TRELLEBORG.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

Praca polega na bieżących naprawach wózków widłowych, udziale i przygotowaniach wózków do UDT

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia UDT w zakresie konserwacji
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • prawo jazdy
Oferujemy:
  • Samodzielną i odpowiedzialną prace
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)