Elektromechanik samochodów osobowych

AUDIT Doradztwo Personalne

Poznań

8 dni temu

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktualizacja i wymiana softwerów oraz sterowników
  • Analiza i sporządzanie dokumentacji podczas jazd testowych
  • Sporządzanie dokumentacji napraw, gromadzenie danych
  • Samodzielna diagnoza i naprawa pojazdów
  • Ogólna kontrola pojazdów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość elektryki i elektroniki pojazdowej
  • Obsługa programów diagnostycznych (tj. ODIS), znajomość programów instrukcji napraw oraz katalogów części
  • Analityczne i logiczne myślenie oraz zorganizowany sposób działania
  • Umiejętność pracy w grupie, obowiązkowość
  • Chęć dojazdów lub relokacji w okolice Stargardu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik