Elektromechanik samochodowy

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

Zielonka

101 dni temu

Ogłoszenie numer: 2599698, z dnia 2019-08-26

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:

  • rozpoznania i walki radioelektronicznej
  • dowodzenia i łączności
  • obrony powietrznej
  • elektroniki specjalnej

Miejsce pracy: mazowieckie / Zielonka

Opis stanowiska

  • samodzielna praca przy naprawie i obsłudze samochodów ciężarowych oraz specjalnych podwozi wojskowych w dziale serwisu

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu samochodowym
  • doświadczenie min. dwa lata pracy w warsztacie lub serwisie samochodowym na podobnym stanowisku, mile widziane przy samochodach ciężarowych lub pojazdach wojskowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu
  • dobra organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne
  • dyspozycyjność związana z możliwymi wyjazdami służbowymi
  • posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania
  • uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę pracy
Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik